دستگاه جوش لورچ

دستگاه جوش لورچ: کیفیت و کارایی در یک دستگاه

لورچ یک شرکت آلمانی تولید کننده تجهیزات جوشکاری است که در سال 1941 تاسیس شد. این شرکت بیش از ۵۰ سال است که به تولید محصولات باکیفیت و بادوام معروف است و محصولات آن در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند. هر کدام از دستگاه‌های لورچ دارای ۳ سال گارانتی است.

شرکت آلمانی لورچ در تمامی دستگاهایی که تولید می‌کند از تکنولوژی روز استفاده می‌کند و همین امر باعث می‌شود زمانی که شما دستگاه جوش لورچ را خریداری می‌کنید نگران این موضوع نباشید که دستگاه شما خیلی زود از رده خارج می‌شود.

دستگاه‌ جوش لورچ که از آن نام بردیم از جمله محصولات پرطرفدار این شرکت است. این دستگاه‌ها در انواع مختلف و با کاربردهای گوناگون تولید می‌شوند که در ادامه به بررسی تمامی نکات دستگاه جوش لورچ می‌پردازیم؛ پس تا آخر ما را همراهی کنید.

دستگاه جوش لورچ
مشخصات کلی دستگاه جوشکاری لورچ

مشخصات دستگاه‌ جوش لورچ

دستگاه‌ جوش لورچ از نظر مشخصات فنی دارای ویژگی‌های از جمله موارد زیر است:

· استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته

دستگاه‌های جوش لورچ از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای مانند اینورتر در ساخت خود بهره می‌برند. این تکنولوژی سبب می‌شود که این دستگاه‌ها دارای وزن سبک و ابعاد کوچکی باشند و همچنین مصرف انرژی پایینی داشته باشند.

· کیفیت ساخت بالا

دستگاه‌های جوش شرکت لورچ از مواد اولیه با‌کیفیت بالا ساخته می شوند و دارای کیفیت ساخت بالایی هستند. این دستگاه‌ها در برابر عوامل محیطی مانند ضربه، رطوبت و گرد و غبار مقاوم هستند؛ پس نگران این موارد نباشید.

· کارایی بالا

دستگاه‌های جوش لورچ دارای کارایی بالایی هستند و می‌توانند جوش‌های باکیفیتی را ایجاد کنند. این دستگاه‌ها برای جوشکاری انواع فلزات مانند فولاد، آلومینیوم، مس و غیره مناسب هستند و می‌توانید از آن‌ها در تمامی این موارد بدون نگرانی راجع‌به خراب شدن، استفاد کنید.

انواع دستگاه‌ جوش لورچ

دستگاه‌های جوش لورچ در انواع مختلف و با کاربردهای گوناگون تولید می شوند تا مناسب برای تمامی کارهای شما باشند. برخی از انواع این دستگاه‌ها عبارتند از:

· دستگاه جوش اینورتر

دستگاه جوش اینورتر لورچ یکی از محبوب ترین انواع دستگاه‌های جوش این شرکت آلمانی است. از مزیت این دستگاه‌ها می‌تواند به مواردی مانند: وزن سبک، ابعاد کوچک و مصرف انرژی پایینی اشاره کرد. همچنین، این دستگاه‌ها دارای کارایی بالایی هستند و می‌توانند جوش‌های باکیفیتی را در کار ایجاد کنند.

دستگاه جوش لورچ
دستگاه جوش لورچ خریدی هوشمندانه

· دستگاه جوش میگ

دستگاه جوش میگ لورچ برای جوشکاری فلزات با استفاده از سیم جوش تولید می‌شود. این دستگاه‌ها دارای سرعت جوشکاری بالایی هستند و برای جوشکاری فلزاتی مانند فولاد و آلومینیوم مناسب هستند.

· دستگاه جوش تیگ

دستگاه جوش تیگ لورچ برای جوشکاری فلزات با استفاده از گاز محافظ تولید می‌شود. این دستگاه‌ها دارای دقت بالایی هستند و برای جوشکاری فلزاتی مانند فولاد و آلومینیوم مناسب هستند. فرق این دستگاه جوشکاری با دستگاه میگ در نوع استفاده است زیرا دستگاه جوش میگ با سیم جوش است و دستگاه جوش تیگ با گاز محافظ.

· دستگاه جوش زیر پودری

دستگاه جوش زیر پودری لورچ برای جوشکاری فلزات با استفاده از پودر جوش تولید می‌شود. این دستگاه‌ها دارای سرعت جوشکاری بالایی هستند و برای جوشکاری فلزاتی مانند فولاد و آلومینیوم مناسب هستند. فرق این دستگاه با دو ستگاه جوش میگ و تیگ در نحوه استفاده است زیرا در این دستگاه از پودر جوش استفاد می‌شود ولی در دو دستگاه دیگر این موضوع متفاوت است.

دستگاه جوش لورچ
مزیت دستگاه جوش لورچ

مزایای خرید دستگاه جوش لورچ

با خرید دستگاه جوش لورچ می‌توانید مزایای زیر را تجربه کنید:

· کیفیت ساخت بالا

دستگاه‌های جوش لورچ از مواد اولیه با کیفیت بالا ساخته می‌شوند و دارای کیفیت ساخت بالایی هستند. این دستگاه‌ها در برابر عوامل محیطی مقاوم هستند و طول عمر بالایی دارند.

· کارایی بالا

دستگاه جوش لورچ دارای کارایی بالایی هستند و می‌توانند جوش‌های باکیفیتی را ایجاد کنند. این دستگاه‌ها برای جوشکاری انواع فلزات مناسب هستند.

· تکنولوژی های پیشرفته

دستگاه‌های جوش لورچ از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای مانند اینورتر در ساخت خود بهره می‌برند. این تکنولوژی سبب می‌شود تا دستگاه‌ها جوش لورچ وزن سبک، ابعاد کوچک و همچنین انرژی مصرفی کمی داشته باشند.

دستگاه جوش لورچ
شرکت آلمانی لورچ بهترین برند لوازم جوشکاری

سخن آخر

دستگاه‌های جوش لورچ از جمله محصولات باکیفیت و بادوام تولید شده توسط شرکت لورچ هستند. این دستگاه‌ها در انواع مختلف و با کاربردهای گوناگون تولید می‌شوند و دارای ویژگی‌های زیای هستند که در این مقاله کامل آن‌ها را توضیح دادیم. اگر کار شما با صنعت جوشکاری گره ‌خورده، پس بهتر است کارتان را هوشمندانه جلو ببرید. شما با خرید دستگاه جوش لورچ دقیقا همین کار انجام داده‌اید. برای خرید این دستگاه‌ها باید حواستان باشد که به سراغ شرکت‌‌های معتبر بروید.

یکی از شرکت‌های معتبر در این زمینه شرکت تی‌اس گروپ است که بیش از چندین سال در این حوزه فعالیت کرده. برای ارتباط با شرکت تی‌اس گروپ می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید و یا برای ما کامنت بگذارید.

36148 25 98+